Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: Custom
nl: Aangepast

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: About
nl: Over

en: Country name
nl: Landnaam
