Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه
