Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Custom
pt: Personalizado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: About
pt: Sobre
