Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: Custom
ru: Собственная

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: About
ru: Информация

en: Country name
ru: Название страны

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
