Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: About
ta: பற்றி
