Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: About
th: เกี่ยวกับ
