Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: Custom
uk: Власний

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: About
uk: Про модуль

en: Country name
uk: Назва країни

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну
