Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
