Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Global
el: Καθολικό

en: About
el: Περί
