Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: Custom
he: מותאם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Global
he: כללי

en: About
he: אודות
