Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
