Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: None
es: Ninguno

en: Custom
es: Personalizado

en: Configuration
es: Configuración

en: Timezone
es: Zona horaria

en: About
es: Acerca de

en: Country name
es: Nombre del país
