Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Global
et: Globaalne

en: About
et: Programmist
