Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: Date
gd: Ceann-là

en: None
gd: Chan eil gin

en: Custom
gd: Gnàthaichte

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
