Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Global
hu: Általános

en: About
hu: Leírás

en: Country name
hu: Országnév
