Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Timezone
hy: ժամագոտի
