Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
