Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
