Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ne: हो

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
