Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه
