Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
