Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Custom
tr: Özel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Global
tr: Genel

en: About
tr: Hakkında

en: Country name
tr: Ülke adı
