Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Global
vi: Chung

en: About
vi: Giới thiệu
