Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Global
fa: سراسری

en: About
fa: درباره
