Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: About
fr: À propos

en: Country name
fr: Nom du pays
