Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Configuration
nn: Oppsett
