Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Configuration
ast: Configuración
