Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Configuration
be: Налады

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: About
be: Аб
