Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Timezone
ca: Zona horària

en: About
ca: Detalls
