Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Global
eu: Globala

en: About
eu: (r)i buruz
