Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Custom
gl: Personalizado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: About
gl: Información
