Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Global
hr: Opće

en: About
hr: Opis
