Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Timezone
is: Tímabelti

en: About
is: Um
