Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
