Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Custom
lt: Savitas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Global
lt: Globalus

en: About
lt: Apie
