Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Date
pt: Data

en: None
pt: Nenhum

en: Custom
pt: Personalizado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: About
pt: Sobre
