Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Timezone
ro: Fus orar

en: About
ro: Despre
