Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Global
sk: Globálny

en: About
sk: Informácie o

en: Country name
sk: Názov krajiny
