Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: Date
sq: Data

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
