Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Global
sv: Globalt

en: About
sv: Om

en: Country name
sv: Namn på land
