Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: About
ta: பற்றி
