Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Global
az: Qlobal

en: About
az: Haqqında
