Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Custom
cy: Addasu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser

en: Global
cy: Eang
