Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Custom
da: Tilpasset

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Timezone
da: Tidszone

en: About
da: Om

en: Country name
da: Landenavn
