Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: Date
de: Datum

en: None
de: Keine

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Timezone
de: Zeitzone

en: About
de: Über

en: Country name
de: Landesname

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen

en: Remove one
de: Eine entfernen
