Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Custom
eo: Propra

en: Configuration
eo: Agordoj
