Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में
