Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: Date
id: Tanggal

en: None
id: Tiada

en: Custom
id: Tersuai

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Timezone
id: Zona waktu

en: About
id: Tentang
