Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: None
it: Nessuno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Configuration
it: Configurazione

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Global
it: Globale

en: About
it: Informazioni

en: Country name
it: Nome della nazione
