Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Global
ja: グローバル

en: About
ja: アバウト

en: Country name
ja: 国名
